O MNIE

Nazywam się Magdalena Polek. Prowadzę Kancelarię Doradztwa Prawnego „Kodex”. Zawodowo pomagam innym w rozwiązywaniu ich problemów. Jestem nie tylko prawnikiem, ale również doradcą obywatelskim i mediatorem. 

Ukończyłam Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Następnie kontynuowałam edukację prawniczą w ramach aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Katowicach, zakończonej egzaminem adwokackim.

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, zdobywane w znanych śląskich kancelariach adwokackich, instytucjach państwowych, a także organizacjach pozarządowych.

W dotychczasowej praktyce zawodowej zajmowałam się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego i karnego.

Z sektorem NGO związana jestem od 2010 roku, zarówno jako prawnik-wolontariusz w poradni społeczno-prawnej zlokalizowanej przy ul. Kordeckiego 2 w Katowicach, członek Zarządu Stowarzyszenia „Kobiety Śląska” z siedzibą w Katowicach a aktualnie jako członek zwyczajny Stowarzyszenia na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA” z siedzibą w Katowicach oraz członek zwyczajny jednej z organizacji proobronnych z terenu województwa małopolskiego.

Kancelaria Doradztwa Prawnego "Kodex" Magdalena Polek

Ofiar Oświęcimia 52, 32-620 Brzeszcze

51 66 77 918

kancelaria@kancelariakodex.pl

Kliknij aby przeczytać

9 + 4 =